Влаштування вакуумного консервування ВАКС EL50

Зв'яжіться з нами за ціною
Немає у наявності
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
 • Гарантія 14 днів
 • Повідомлення по SMS
 • Повернення та обмін
 • Різні способи оплати
 • Найкраща ціна

Влаштування вакуумного консервування ВАКС-система зберігання продуктів і напоїв у вакуумі.Це простий, практичний, оригінальний та запатентований винахід.

ВАКС дає Вам можливість купувати більше продуктів і зберігати їх з меншими втратами як вдома, так і в подорожі або на відпочинку.

ВАКС зберігає свіжість будь-яких видів продуктів набагато довше, ніж за звичайного способу зберігання.Це тому, що з відкачуванні повітря різко скорочується кількість кисню в ємності, але це призводить до уповільнення окислювальних процесів, тобто. псування продуктів.

Для виробництва ВАКС використовуються перевірені матеріали найвищої якості.

Вакуумна система ВАКС - це система, що складається з вакуумного насоса, вакуумної кришки та ємності.

Вакуумування - найбільш природний спосіб зберігання продуктів.При цьому зберігаються вітаміни та поживні властивості, продукти не втрачають своїх якостей!

Створити ідеальний вакуум у домашніх умовах неможливо, а отже неможливо нескінченно довго зберегти продукти.При окисненні виділяються гази.Гази накопичуються під кришкою і коли їх тиск порівнюється з атмосферним, кришка розкривається.Деякі користувачі необґрунтовано обурюються тим, що неможливо довго зберегти такі продукти, як свіжі ягоди малини та полуниці.На поверхні цих ягід знаходиться безліч дріжджових грибків, які різко прискорюють процес окислення.Такі продукти як сухі гриби та фрукти довго зберігаються у вакуумі - вони не темніють і зберігають смак та аромат.М'ясо на шашлики виходить соковитим та м'яким, якщо його маринувати у вакуумі.

Тривалість зберігання продуктів залежить від їхньої початкової свіжості.

"ВАКС" - система багатофункціональна.За багато років нагромаджено багатий досвід консервування продуктів.Виявилося, що вакуумні кришки успішно замінюють металеві кришки, якими використовуються для консервування.Консервування, на відміну зберігання свіжих і свіжоприготовлених продуктів, передбачає термічну (пастеризація, стерилізація) обробку продуктів, банок і кришок.Перш ніж розпочати процес консервування, необхідно перевірити щільність прилягання прокладки до денця канавки вакуумної кришки.Потім їх скласти в каструлю прокладками вгору, залити окропом (але не кип'ятити) і накрити кришкою.Кришки діставати принаймні готовності банок до закупорювання, у своїй не можна торкатися руками внутрішніх поверхонь кришок - порушується стерильність.При консервуванні всіх видів продуктів банку необхідно не доливати до горловини на 3-4 сантиметри, тому що при відкачуванні повітря вакуумним насосом під кришкою створюється вакуум, внаслідок чого вода починає кипіти, піниться і підніматися нагору.Вакуумування слід зупинити та повторити після того, як піна осяде.Не менше 5-6 качків достатньо, щоб закупорити банку.Банку після закупорювання не перевертати! Її можна "укутати" або "накрити шубою", як це зазвичай роблять при заготівлі.

Багаторічна практика показала, що не виникає жодних проблем при консервуванні таких продуктів як: компоти, соки, варення, кетчупи, лечо та багато іншого, але маринування огірків виявилося проблемним - у деяких користувачів системи "Вакс" кришки розкриваються і продукт псується.Рекомендуємо процес відпрацювання маринування огірків проводити на малій кількості продукту.

Простота, надійність – ось переваги закупорювання банок вакуумними кришками.Після відкриття банки та вживання частини її вмісту банку можна повторно закупорити вакуумною кришкою, щоб продукт довше зберігся.І тут продукти з режиму консервування перетворюються на режим зберігання.

ПОРЯДОК І ОСОБЛИВОСТІ РОБОТИ З СИСТЕМОЮ "ВАКС"

 1. Перевірити банку відсутність тріщин, сколів, раковин як у самій банку, і її шийці.Банки із зазначеними дефектами не придатні для використання.

 2. Щільно укласти прокладку ущільнювача в канавку кришки.

 3. Встановити кришку на шийку банки.

 4. Щільно вставити насос у заглиблення кришки.

 5. Для створення вакууму необхідно за допомогою ручки переміщувати шток вгору та вниз до упору.При консервуванні досить зробити щонайменше 5-6 качків, а режимі зберігання від 15 до 20.Число качків залежить від рівня заповнення банки.Проте, що більше зроблено качків, то глибший вакуум.У цьому випадку шток починає різко спонтанно опускатися і завдавати ударів по кришці.Відкачування слід зупинити.

 6. Для відкриття банки підніміть пальцем край клапана на кришці, внаслідок чого повітря з шумом проникне в банку, і кришка легко відкриється.Для відкриття клапана не можна користуватися металевими та іншими гострими предметами, щоб не з'явились ризики на сідлі кришки.

 7. У міру забруднення, а також у всіх випадках після консервування насос необхідно промити теплою або гарячою водою, для чого відкрутіть гайку і вийміть шток з циліндра.Після промивання необхідно змастити вазеліном манжету.

 8. У міру забруднення кришку необхідно промити, при цьому не допускається підкладати прокладку гострими предметами.Клапан легко виймається натисканням пальця.

 9. Якщо рух штока стає тугим, насос необхідно розібрати, ретельно промити циліндр і манжету, і змастити її вазеліном.

 10. При тривалому зберіганні манжета насоса може "загрубіти" і частково втратити еластичність.Рекомендуємо потримати її в окропі кілька хвилин, але якщо це не допоможе, її потрібно замінити.

 11. Для перевірки герметичності системи рекомендуємо налити в банку воду з-під крана, недоливаючи 3-4 см, накинути кришку і відкачати насосом з неї повітря.Потім перевернути банку догори дном.Якщо з-під клапана кришки просочуються бульбашки повітря, значить кришка непридатна до використання.

Діаметр кришки – 8,5 см.

Комплектація: насос, 9 кришок, упаковка, інструкція

Пристрій вакуумного консервування ВАКС EL50

Відгуків не знайдено

Швидко та якісно доставляємо

Наша компанія здійснює доставку по всій Україні

Гарантія якості та сервісне обслуговування

Ми пропонуємо тільки ті товари, в яких ми впевнені

Повернення товару протягом 14 днів

У вас є 14 днів, щоб протестувати вашу покупку

Можливо, вас це зацікавить
 • Найпопулярніші
 • Найновіші