Розумне wi-fi реле Smart Home

153 грн.
Немає у наявності
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • Гарантія 14 днів
  • Повідомлення по SMS
  • Возврат и обмен
  • Различные способы оплаты
  • Найкраща ціна

 Wi-fi реле Smart Home

Бездротовий Wifi вимикач – це нова технологія, яка зробить Ваш будинок більш технологічним та «розумним». Керувати електричними пристроями та освітленням у будинку стане набагато зручніше та простіше.

Переваги


  Вимикач можна підключити до будь-якого електричного приладу. Це може бути управління газовим котлом, підігрів басейну, включення кулера, вентилятора, кондиціонера, різного роду освітлення в будинку. Це можна зробити в кілька кліків, сидячи на дивані. А особливо пристрій буде корисним, якщо необхідно віддалено керувати заміським будинком, дачею або віддаленим об'єктом. Тим більше, вимикач має вбудований таймер, який дозволить керувати пристроями як за розкладом, так і вручну.

  Бездротовий вимикач може дистанційно керувати побутовою технікою, електронікою або освітленням 220В через WiFi мережу за допомогою мобільного телефону, встановивши на нього відповідне програмне забезпечення.

  Для віддаленого управління WiFi вимикач необхідно підключити до домашнього роутера, який має вихід в інтернет. За допомогою смартфона із встановленим додатком Tuya Ви можете керувати wifi вимикачами у будь-якому місці у будь-який час, для цього Вам потрібен доступ до інтернету. Зв'язок між смартфоном користувача та пристроєм забезпечує хмарна платформа, яку розробив виробник. Вона забезпечує надійність та парольний захист. За допомогою контролера Ви можете об'єднати керування в єдиний «командний центр», в якості якого слугуватиме Ваш смартфон. Тобто програма Tuya дозволяє додавати безліч пристроїв до списку і керувати ними в одному додатку.

Особливості


Можливість бачити в додатку в реальному часі статус пристрою (увімкнено/вимкнено).
Можливість налаштування таймера для автоматичного увімкнення/вимкнення (до 8 завдань для кожного пристрою). Завдання можуть бути як циклічними на кожен день тижня, так і одиночними на будь-який день;
Ви можете завантажити програму Tuya, за допомогою якої відбувається керування, для смартфонів на базі Android в Google Play, а також в App Store для смартфонів з операційною системою iOS.


Характеристики 


Живлення: 90 В ~ 250 В AC
Макс. струм: 10A
Стандарт бездротового зв'язку: IEEE 108.11 B/G/N
WIFI частота роботи: 2.412-2.484 GHz
Механізм безпеки: WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK
Робоча температура: -20 ° ~ +70 °
Робоча вологість: ≤ 80%
Матеріал: RF-ABS
Роз'єм: Універсальний
Розмір: 88х38х24 мм


No reviews found

Швидко та якісно доставляємо

Наша компанія здійснює доставку по всій Україні

Гарантія якості та сервісне обслуговування

Ми пропонуємо тільки ті товари, в яких ми впевнені

Повернення товару протягом 14 днів

У вас є 14 днів, щоб протестувати вашу покупку

Можливо, вас це зацікавить
  • Найпопулярніші
  • Товари зі знижкою