Термометр HTC-2 + виносний датчик температури 150

16300 грн.
Немає у наявності
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • Гарантія 14 днів
  • Повідомлення по SMS
  • Повернення та обмін
  • Різні способи оплати
  • Найкраща ціна

 Термометр HTC-2 

+ виносний датчик температури

 Переваги 

Термометр багатофункціональний HTC-2, гігрометр, годинник, будильник, календар, зовнішній датчик температури Домашня метеостанція HTC-2 є компактним електронним приладом з двома термодатчиками, вбудованим гігрометром, годинником, календарем і будильником.

Така функціональність гарантує даному пристрою корисне використання в будь-якому приміщенні, житловому або робочому. Ви можете розмістити метеоприлад на стіні у своїй кімнаті, або в дитячій, щоб завжди бути в курсі температурних та гігрометричних даних приміщення, в якому Ви та Ваші діти живете. Знаючи вологість повітря, її можна регулювати різними пристроями, щоб уникнути занадто сухого або надто вологого повітря, тому що вони можуть сприяти застудним захворюванням. Термометр/гігрометр з годинником оснащений зовнішнім датчиком температури. 


Він розташований на кінці довгого, двометрового дроту, розміщується зовні приміщення, виводиться через вікно, наприклад. Цей датчик вимірює та передає дані про температуру повітря на вулиці. Таким чином, навіть не виглядаючи за вікно, Ви завжди точно знатимете, одягатися тепліше перед виходом на вулицю, або легше. Температурні показники на екрані приладу можуть відображатися у двох системах одиниць: градусах Цельсія та Фаренгейті. Крім метеоданих, прилад може служити Вам і звичайним електронним годинником, на його дисплеї в постійному режимі здійснюється індикація часу. Доступно для вибору два формати тимчасового відліку: 12 та 24 години. Існує функція будильника, який налаштовується за допомогою кнопок під дисплеєм. Вбудований електронний календар може поінформувати Вас про поточну дату.Даний метеоприлад здатний запам'ятовувати мінімальне та максимальне значення температури за весь період його експлуатації. Ці дані можна переглянути будь-якої миті. Працює пристрій від стандартної батарейки "міні-пальчик" потужністю 1,5В. Прилад можна повісити на стіну, використовуючи спеціальний отвір на задній панелі, а можна і встановити на горизонтальній поверхні, завдяки розкладній ніжці-підставці. За допомогою цього гігрометра ви зможете контролювати вологість у приміщенні і при необхідності підвищити її підручними засобами (розпилюючи воду з бризкалки, або ж просто поставити якісь відкриті ємності з водою, звичайно в даному випадку побутовий зволожувач буде найкращим рішенням. Цифровий гігрометр може бути встановлений на столі або прикріплений до стіни Великий цифровий дисплей - одночасно показує час, температуру і вологість. 

 Характеристики: 

- Відображення температури, вологості та часу одночасно.

- Величезний РК-дисплей.

- Цифровий термометр усередині приміщення та виносний термометр.

- Цифровий датчик вологості.

- Температурний діапазон вимірювання: -50 ~ +70 °C.

- Діапазон вимірювання вологості: 20% ~ 95%.

- Похибка виміру: температура: 1 C, вологість: 5% RH.

- Вибір часу 12-hour/24-hour.

- функція будильника.

- Календар (місяць і дата).

- Розміщення на робочому столі чи стіні.

- Розміри: 105 х 98 х 24 мм.

- Вага: 160 г

 У комплект входить: 

- гігрометр-термометр;

- 1 батарейка 1,5 В типу ААА;

- Інструкція.Відгуків не знайдено

Швидко та якісно доставляємо

Наша компанія здійснює доставку по всій Україні

Гарантія якості та сервісне обслуговування

Ми пропонуємо тільки ті товари, в яких ми впевнені

Повернення товару протягом 14 днів

У вас є 14 днів, щоб протестувати вашу покупку

Можливо, вас це зацікавить
  • Найпопулярніші
  • Найновіші