Змінна плівка до вакуумного пакувальника Freshpack 12см-500см

6400 грн.
В наявності
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • Гарантія 14 днів
  • Повідомлення по SMS
  • Повернення та обмін
  • Різні способи оплати
  • Найкраща ціна

 Змінна плівка 12 см-500см 

до вакуумного пакувальника Freshpack 

Protech Freshpack

 Універсальні пакети для вакуумування 

 Переваги 

Пакети для вакуумування Protech Freshpack в рулоні гофровані - чудова річ для тих, хто любить готувати швидко, зберігати довго і безпечно (причому не тільки продукти).

 Призначення пакетів Protech Freshpack: 

1) Тривале зберігання товарів. Це можуть бути як фрукти/овочі, так і м'ясо, птах, риба, різні крупи та багато чого ще. Якщо після вакуумування продукти скласти в холодильник, термін їх зберігання може збільшитися в рази.

2) Оперативне зберігання для приготування (домашні напівфабрикати): ріжемо у вільну годину-другий овочів на тиждень, фасуємо і вакуумуємо по пакетах на дні тижня. У потрібний день і годину просто дістаємо нарізані овочі та готуємо. За рахунок відсутності повітря всередині пакета не відбувається розмноження бактерій, які ведуть до псування продуктів, уповільнюються різні хімічні процеси (у тому числі окислення). Навіть за кілька днів овочі виглядатимуть так, ніби ви їх тільки запакували.

3) Приготування їжі з техніки "Су Вид", тобто. у вакуумі. Цей спосіб приготування дозволяє зберегти всі природні соки (в основному роблять м'ясні), а також його рівномірне приготування.

4) Дуже швидке маринування риби та м'яса. Під надлишковим тиском, який створює вакуум, маринад набагато швидше і глибше проникає у пори м'яса, що прискорює процес маринування в рази – буквально 10-15 хвилин вакууму та м'ясо можна готувати! Для любителів шашликів вакуумний пакувальник справжня знахідка!

5) Закочення у вакуум різних господарських речей. Наприклад, паспорт або телефон, будь-які документи або карти. Особливо може стати в нагоді мандрівникам.

Тільки свіжі продукти

 без втрати корисних властивостей

Суть цієї технології полягає в тому, що з пакувального «конверта» видаляється повітря, що там міститься, і тим самим усувається головна причина псування продуктів — кисень, в якому розвиваються аеробні мікроби.

Protech Freshpack

Вакуумні герметичні упаковки з тонких прозорих і щільних матеріалів - багатошарової бар'єрної плівки, що складається, як правило, з шарів поліетилену і поліаміду, що чергуються, - сприяють збільшенню терміну збереження свіжості, високої якості і привабливого зовнішнього вигляду. Шари поліетилену надають пакету пластичності та стійкості до механічного впливу, а також гігієнічності при дотику. Поліамідний шар є бар'єрним, перешкоджаючи проникненню різних речовин, що псують продукцію.

 

 Характеристики 

Матеріал: PA

Колір: як на зображенні

Розміри: 12 * 500 см

 

Відгуків не знайдено

Швидко та якісно доставляємо

Наша компанія здійснює доставку по всій Україні

Гарантія якості та сервісне обслуговування

Ми пропонуємо тільки ті товари, в яких ми впевнені

Повернення товару протягом 14 днів

У вас є 14 днів, щоб протестувати вашу покупку

Можливо, вас це зацікавить
  • Найпопулярніші
  • Найновіші