Вивіска «Відкрито» 48х25 см.

32800 грн.
В наявності
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • Гарантія 14 днів
  • Повідомлення по SMS
  • Повернення та обмін
  • Різні способи оплати
  • Найкраща ціна

  Вивіска «Відкрито»  

 

Переваги

 

Світлодіодна вивіска може стати ефективним засобом на покупця. Правильно підібрана та встановлена в потрібному місці вивіска переконає покупця зробити вибір на користь саме вашого товару чи послуги.

Світлодіодні вивіски справді можуть творити дива, особливо якщо ваш заклад знаходиться у густонаселеному районі або поблизу великого торгового центру, супермаркету. Різноманітна барвиста анімація світлодіодних вивісок дозволить вам буквально «вихоплювати» безліч нових покупців із нескінченних потоків людей.

Світлодіодні вивіски надають більш широкі можливості для залучення покупців: мала інерційність світлодіодів та різноманітна анімація дозволяють створювати яскраві та барвисті вивіски, які буквально «притягують» нових покупців до вашого магазину, бару, кафе, піцерії.

Монтаж світлодіодних вивісок такий самий простий, як і безпечний: потрібно просто повісити її на видному місці та включити в розетку. Світлодіоди практично не нагріваються, споживають мінімум енергії (що особливо важливо, враховуючи зростаючі ціни на електроенергію та необхідність тримати вивіску включеної цілодобово). Такі вивіски легко і без наслідків переносять низькі температури, а загальний термін служби окремого світлодіода досягає 100000 годин, на відміну від 35000 для неону і 4000 годин служби ламп розжарювання.

Таким чином, універсальність, довговічність, безпека та екологічність роблять світлодіодні вивіски привабливішими, ніж неонові чи інші вивіски.

Характеристики:

Світлодіодна вивіска «Відкрито»;
Колір діодів: Червоний, синій, зелений.
ТХ RGB контролери;
Вхідна напруга: 220 В;
Тип керування: ручне;
Розміри корпусу: 480 х 250 мм.


Комплектація:

 вивіска,
ланцюжок для підвіски,
упаковка.

Відгуків не знайдено

Швидко та якісно доставляємо

Наша компанія здійснює доставку по всій Україні

Гарантія якості та сервісне обслуговування

Ми пропонуємо тільки ті товари, в яких ми впевнені

Повернення товару протягом 14 днів

У вас є 14 днів, щоб протестувати вашу покупку

Можливо, вас це зацікавить
  • Найпопулярніші
  • Найновіші