Антирадар Radar Detectors V7

24600 грн.
В наявності
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • Гарантія 14 днів
  • Повідомлення по SMS
  • Повернення та обмін
  • Різні способи оплати
  • Найкраща ціна

 Антирадар 

Radar Detectors V7

Переваги


Пристрій попередить водія про наближення до радарів та камер. Ця нова удосконалена модель антирадару має функцію антивиявлення поліцейськими пристроями.

Радар-детектор розпізнає наявність радарів на відстані від 200 до 800 метрів у радіусі 360 градусів довкола авто. Таким чином, водій має достатньо часу, щоб скоригувати рух машини і уникнути штрафів.

Цей антирадар працює у двох режимах "Місто" і "Трасса", в яких налаштовується чутливість радара, щоб уникнути помилкових сигналів. Сигнал про наближення до радару може бути голосовим або світловим: у першому випадку оповіщення англійською чи російською мовою, у другому – поява індикаторів на дисплеї.


Додаткові характеристики:

Максимальна надійність: Високоефективний радар-детектор, побудований за запатентованою технологією Cobra"s Xtreme S-XRS Maximum Performance Technology, що забезпечує максимальний діапазон виявлення і найкраще завчасне попередження навіть найоперативніших і найшвидших радарів, що використовуються в ДІБДР.

Spectre Alert™ (невиявлений) Spectre I/IV+: Попередження водія про близькість радарів класу SpectreI/IV+, невиявлене для пристроїв типу Spectre I.

VG-2 Alert® (невиявлений): Попередження водія про близькість радарів класу VG-2, невиявлене для інших пристроїв.

Прийом сигналів: Приймає російські та українські радари, зокрема короткоімпульсні, 6 видів лазерних радарів та сигнали безпеки. Радарні сигнали включають діапазони: X, K, Ka (суперширокий), Ku, VG-2, Spectre I та SpectreIV+. Лазерні сигнали: LTI 20-20, Ultra Lyte, ProLaser, ProLaser III, Stalker LIDAR та Speedlaser. Попереджувальні сигнали Safety Alert® та Strobe Alert®. .

POP Mode: Виявляє сучасні модифікації імпульсних радарів як у діапазоні K (функція за замовчуванням), так і в діапазонах Ka/Ku (окремо включається).

Auto Mute: Функція автоматичного приглушення звуку для зручності водія.

LaserEye®: Патентована функція безпомилкової діагностики сигналів лазерного радару на 360 градусів.

Voice Alert™: функція голосового повідомлення.

StrobeAlert®: Ексклюзивна запатентована функція розпізнавання сигналів транспортних засобів надзвичайного призначення, обладнаних стробоскопами та іншими спеціальними сигналами (швидка допомога, реанімація тощо); Забезпечує попереднє попередження присутності (проїзду) транспортних засобів надзвичайного призначення.

Safety Alert®: Ексклюзивна запатентована функція дозволяє заздалегідь попередити водія про наближення транспортних засобів надзвичайного призначення (дорожні служби), перетин залізниці тощо.

IntelliMute та IntelliMute®Pro: Ексклюзивна вдосконалена запатентована функція автоматичного приглушення звуків тривоги радар-детектора за низької або нульової швидкості руху автотранспортного засобу.

Digital Signal Strength Meter: Надає водію інформацію щодо відносної близькості до джерела випромінювання сигналу (радару) за п'ятибальною шкалою.

Car Battery Voltage Display: Функція вимірювання напруги бортової мережі транспортного засобу.

Frequency Display Mode: Режим показу частоти спійманого сигналу радара (Ка, лазер).

Енергонезалежна пам'ять: Радар-детектор запам'ятовує всі налаштування та відтворює їх після вимкнення апарата.Відгуків не знайдено

Швидко та якісно доставляємо

Наша компанія здійснює доставку по всій Україні

Гарантія якості та сервісне обслуговування

Ми пропонуємо тільки ті товари, в яких ми впевнені

Повернення товару протягом 14 днів

У вас є 14 днів, щоб протестувати вашу покупку

Можливо, вас це зацікавить
  • Найпопулярніші
  • Найновіші