Універсальний штатив Tripod 3110

13000 грн.
В наявності
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • Гарантія 14 днів
  • Повідомлення по SMS
  • Повернення та обмін
  • Різні способи оплати
  • Найкраща ціна

 Універсальний штатив 

 Tripod


 Переваги 

Штатив Tripod 3110 відноситься до переносного вигляду штативів, який дозволяє надійно встановити як фотоапарат, так і закріпити телефон у необхідному для вас положенні.

Фотоапарат, також як і телефон має широкі функціональні можливості, але найчастіше для досягнення найкращого результату зйомки просто не обійтися без штатива. Штатив дозволяє надійно зафіксувати камеру або смартфон для отримання якісних фотографій з чітким зображенням. Коли ми тримаємо камеру або телефон у руках під час зйомки, так чи інакше, відбувається невидиме коливання рук, що створює додаткові перешкоди під час зйомок.

Штатив Tripod 3110 є переносним штативом для фотоапарата і телефону. Виконаний з алюмінію та має надійне стійке положення для фіксації. Пристрій має три опори (триноги), які забезпечують рівновагу і тримають камеру на певній висоті. Телескопічна конструкція передбачає регулювання висоти штативу – 4 секції. Максимально встановлена висота штатива – 1020 мм, мінімально можлива – 345 мм. Зарахунок такої кількості секцій штатив 3110 дуже компактний у складеному стані, довжина його у складеному вигляді становить лише 350 мм. Максимальний діаметр ноги штатива – 16,8 мм. 


На ніжках штатива передбачені антиковзкі накладки, які можуть обертатися, а якщо необхідно зробити зйомки на землі, їх можна зняти. Знімна штативна головка з ручкою для обертання фотоапарата може обертатися на 360 градусів, що стане в нагоді для пейзажних, панорамних та інших знімків. Дозволяє зробити точне налаштування необхідного положення для зйомки.

Щоб надійно зафіксувати фотоапарат або телефон у штативі, а також зручно зняти його присутній штативний знімний майданчик. Для телефону комплектується спеціальне кріплення.

У штативі є корисна функція - це вбудований рівень, який дозволяє встановлювати фотоапарат або смартфон паралельно площині поверхні. Для зручного транспортування штатива в комплектацію входить чохол, що не промокає.

Штатив дуже врятує при створенні власних фотографій, де часто ми бажаємо сфотографуватися на тлі визначних пам'яток.

 Характеристики: 


Матеріал: алюміній;
Складається із 4 секцій;
Вбудований рівень для виставлення горизонталі;
Сумісний з універсальною цифровою камерою та відеокамерою;
Максимальна висота: 1020 мм;
Мінімальна довжина: 345 мм;
Довжина у складеному вигляді: 350 мм;
Максимальний діаметр трубки: 16,8 мм;
Максимальне навантаження: 2,5 кг;
Тип голови: 3D поворотна головка;
Розмір майданчика: 40 мм x 52 мм;
Вага штатива: 420 г
Колір чорний

 Комплектація: 


Штатив Tripod 3110
Кріплення для телефону
Коробка

Відгуків не знайдено

Швидко та якісно доставляємо

Наша компанія здійснює доставку по всій Україні

Гарантія якості та сервісне обслуговування

Ми пропонуємо тільки ті товари, в яких ми впевнені

Повернення товару протягом 14 днів

У вас є 14 днів, щоб протестувати вашу покупку

Можливо, вас це зацікавить
  • Найпопулярніші
  • Найновіші