Шуруповерт акумуляторний з набором інструментів Devalt Жовтий

93600 грн.
В наявності
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • Гарантія 14 днів
  • Повідомлення по SMS
  • Повернення та обмін
  • Різні способи оплати
  • Найкраща ціна

Шуруповерт акумуляторний

Шуруповерт акумуляторний - незамінний помічник при свердлінні отворів. Це легкий акумуляторний інструмент побутового призначення, який має досить високі робочі характеристики.

Переваги

Цей легкий акумуляторний інструмент має реверс. Механічний редуктор на металевих шестернях працює на двох швидкостях. Тут можна працювати у двох режимах. Перший – це режим від нуля до 350 оборотів на хвилину, який дозволяє працювати з максимальним моментом, що крутить, як шуруповерт, а також застосовується для свердління, яке вимагає великих зусиль. Другий режим – від нуля до 1300 обертів за хвилину. Його застосовують для того, щоб свердлити тонкі отвори, причому тут застосування великої сили абсолютно не потрібно.


Щоб вибрати потрібні параметри роботи в дрилі даної моделі, використовується вісімнадцяти позиційний кільцевий перемикач крутного моменту. Тут швидкість обертання шпинделя змінюється залежно від цього, яка сила натискання клавішу пуску. Завдяки тому, що корпус акумуляторного дриля-шуруповерта виготовлений із ударостійкого пластику, цей інструмент чудово захищений від будь-яких механічних пошкоджень. Джерело живлення даної моделі – акумуляторна батарея Li-Ion, показник ємності якої дорівнює 1.3 А/година, а робоча напруга становить 24 В. У цьому дрилі дуже ергономічний корпус, а також зручна рукоятка з гумовими вставками.


Якщо потрібно протягом тривалого часу працювати з дрилем-шуруповертом, застосовується блокатор вмикача. Завдяки наявності десятиміліметрового патрона із системою фіксації шпинделя робоче оснащення можна швидко змінити.

Характеристики

Комплектація


Шуруповерт.
Акумулятори – 2 шт.
Зарядний пристрій.
Гнучкий вал.
Біти – 6 шт.
Свердла - 6 шт.
Головки – 4 шт.
Ніж
Ізоляційна стрічка
Кейс.


Відгуків не знайдено

Швидко та якісно доставляємо

Наша компанія здійснює доставку по всій Україні

Гарантія якості та сервісне обслуговування

Ми пропонуємо тільки ті товари, в яких ми впевнені

Повернення товару протягом 14 днів

У вас є 14 днів, щоб протестувати вашу покупку

Можливо, вас це зацікавить
  • Найпопулярніші
  • Найновіші