Ремонтний комплект лобового скла Windshield Repair Kit

Написати відгук
2547
8300 грн.
12900 грн.
Ви заощаджуєте: 46,00 грн.
В наявності
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • Гарантія 14 днів
  • Повідомлення по SMS
  • Повернення та обмін
  • Різні способи оплати
  • Найкраща ціна

 Windshield Repair Kit 

ремонтний комплект Комплект для ремонту лобового скла Versachem Windshield Repair Kit – служить для усунення точкових пошкоджень типу «зірка», «павутина», сколів на склі. 

 Переваги 


Завдяки високотехнологічному адгезиву з його складу пошкоджені частинки зчіплюються і термін служби скла збільшується. Провести таку роботу можна самостійно, навіть не маючи спеціальної підготовки. Цей ремонтний комплект вже давно став популярним серед західних автомобілістів, зараз доступний на вітчизняному ринку. Багато власників транспортних засобів використовують Віндшилд Репаїр Кіт навіть у дорозі для швидкого усунення пошкоджень.

Windshield Repair Kit - це набір, до складу якого входить механічний пристрій та спеціальний реагент, автомобілісти називають його ремонтною смолою. Судячи з відгуків в інтернеті, він настільки ефективний, що тріщини стають практично непомітними. Реагент-адгезив є основним компонентом набору, він проникає вглиб дефекту та скріплює його частинки. 


Мономірний клей може полімеризуватися під впливом ультрафіолетового випромінювання. Анаеробна смола досить рідка, за параметрами вона нагадує звичайну воду. Завдяки цій властивості вона легко поширюється по тріщині і зчеплює всі найдрібніші частинки на молекулярному рівні.

 У флаконі міститься 2 мл клею. Цього обсягу достатньо видалення кількох сколів чи однієї великої тріщини.

 Застосовувати за інструкцією: 

Очистіть пошкоджену ділянку від пилу, забруднень. Видаліть лезом із набору дрібні незакріплені осколки, камінці. Досвідчені автомобілісти радять протерти ділянку довкола дефекту автосерветкою.
Встановіть аплікатор на склі так, щоб його центральна частина була над пошкодженою ділянкою. Слідкуйте, щоб присоски не перекривали скол або тріщину. Відрегулюйте положення присосок, злегка натисніть аплікатор, щоб він зафіксувався.
Помістіть у кільце аплікатора дозатор із пластику, закрутіть його, щоб він максимально наблизився до скляної поверхні.
Відміряйте від 5 до 10 крапель ремонтної смоли, якщо вона розтікається внизу, то поверніть камеру за годинниковою стрілкою, поки рідина перестане виливатися. Закрутіть дозатор заглушкою, щоб створити безповітряний простір і клей просочився.


Залишіть адгезив застигати на 15 - 20 хвилин, за цей час він заповнить усі порожнини та затвердіє.
Відкріпіть аплікатор, піднімаючи хлястики на присосках. Уважно огляньте ділянку дефекту: за наявності надлишків полімеру на непошкоджених ділянках – зачистіть їх лезом, якщо є незаповнені ділянки – капніть трохи реактиву.
Акуратно прикладіть на тріщину прозорі полірувальні смужки, не натискайте сильно.


Виїдьте на машині на вулицю, щоб оброблювана поверхня знаходилася під променями сонця. Якщо погода не дозволяє, то висвітлить цю ділянку ультрафіолетовою лампою.
Зачекайте 10 хвилин, а потім видаліть полірувальні смуги.


Особливості:

 Найкраще працює: пошкодження "бичаче око", "зірка", 
 невеликі павутини та сколи в ламінованих автомобільних вітрових стеклах. 
 Відновлює при сонячному світлі 
 Не вимагає змішування 
 Діапазон температур застосування: від 4 ° С до 27 ° С 5 з 5
Відгуки: 2
5 зірок
100%
4 зірок
0%
3 зірок
0%
2 зірок
0%
1 зірок
0%
Богдан
Коментар
а лобовом стекле моей машины был небольшой скол. Хотел обратиться к мастеру, но мастера сервиса за услугу дорого просили. Потом услышал про этот набор и приобрёл набор для ремонта автостекол для своей машины. Я сам исправил. Благодарю за товар
Максим
Коментар
Лёгкий в использовании. Товар рабочий !Спасибо
Швидко та якісно доставляємо

Наша компанія здійснює доставку по всій Україні

Гарантія якості та сервісне обслуговування

Ми пропонуємо тільки ті товари, в яких ми впевнені

Повернення товару протягом 14 днів

У вас є 14 днів, щоб протестувати вашу покупку

Можливо, вас це зацікавить
  • Найпопулярніші
  • Найновіші