Портативний UV-стерилізатор

Зв'яжіться з нами за ціною
Немає у наявності
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • Гарантія 14 днів
  • Повідомлення по SMS
  • Повернення та обмін
  • Різні способи оплати
  • Найкраща ціна

Сьогодні всі, і діти, і дорослі, не випускають телефон із рук.Гаджет з нами всюди: у парку, у громадському транспорті, у лікарні, у туалеті та на столику у ресторані.При цьому руки ми миємо регулярно, чого не можна сказати про смартфон.Мити його не можна, а якщо чистити, то чим?І ось ця армія мікробів, яка мешкає на брудних руках, переміщається на екран телефону, а потім потрапляє і на обличчя - варто лише піднести його до вуха.Тепла і волога поверхня гаджета тільки сприяє зростанню мікробів.

#002f34; font-family: Roboto, Arial, sans-serif;">Санітайзер для телефону бореться з мікробами за допомогою ультрафіолету.УФ-дезінфектор для телефону включається автоматично або натисканням кнопки, після чого запускається процес дезінфекції.Маленька ультрафіолетова лампа всередині гаджета впливає на ДНК бактерій та руйнує їх.Через 5-6 хвилин лампочка вимикається, і телефон можна виймати.

#002f34; font-family: Roboto, Arial, sans-serif;">Але важливо використовувати прилад суворо за призначенням.У санітайзерів особливе випромінювання (довжина хвилі 253 нм), тому його не можна застосовувати для сушіння нігтів або засмаги.Це спричинить опік!

#002f34; font-family: Roboto, Arial, sans-serif;">

#002f34; font-family: Roboto, Arial, sans-serif;">1.Стерилізація в приладі заснована на властивості ультрафіолетових променів проникати у важкодоступні місця, усуваючи до 99.9% бактерій.Натисніть кнопку очищення, щоб індикатор загорівся синім для початку дезінфекції.Стерилізація автоматично завершиться через 3 хвилини з моменту початку очищення.Робота приладу супроводжується звуковою підказкою.

#002f34; font-family: Roboto, Arial, sans-serif;">2.Подвійна УФ-лампа, сильна дезінфекція.

#002f34; font-family: Roboto, Arial, sans-serif;">3.Постачається з універсальними USB кабелем DC5V/1A, сумісним з павербанком, USB роз'ємом ноутбука і т.д.буд.Ви можете дезінфікувати свій мобільний телефон з його чохлом, будь то на роботі, вдома, подорожі або автомобілі.

#002f34; font-family: Roboto, Arial, sans-serif;">4.Портативний стерилізатор для смартфонів захистить Вас та Вашу родину від невидимих, шкідливих бактерій, вірусів.

#002f34; font-family: Roboto, Arial, sans-serif;">5.Представлений прилад - це ідеальний подарунок та обов'язковий гаджет для тих, хто піклується про гігієну та здоров'я своєї родини.

#002f34; font-family: Roboto, Arial, sans-serif;">6.Дезінфікуючий ультрафіолетовий стерилізатор для вашого телефону використовує потужну технологію дезінфекції ультрафіолетового світла, що робить його відмінним очисником екрану стільникового телефону.

Портативний UV-стерилізатор

Відгуків не знайдено

Швидко та якісно доставляємо

Наша компанія здійснює доставку по всій Україні

Гарантія якості та сервісне обслуговування

Ми пропонуємо тільки ті товари, в яких ми впевнені

Повернення товару протягом 14 днів

У вас є 14 днів, щоб протестувати вашу покупку

Можливо, вас це зацікавить
  • Найпопулярніші
  • Найновіші