Портативна (туристична) газова плита Windproof Camping Stove К-205

51300 грн.
Немає у наявності
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • Гарантія 14 днів
  • Повідомлення по SMS
  • Повернення та обмін
  • Різні способи оплати
  • Найкраща ціна

Газова  плита 

Windproof Camping Stove К-205

 

 Переваги: 

Газова плита застосовується для термічної обробки їжі або кип'ятіння води в поході, пікніку або на дачі. Регульовані металеві пелюстки навколо пальника оберігають полум'я від вітру або протягу, що дуже зручно при використанні на природі.


Плита працює від стандартного цангового балона-картриджа з ізобутаном або сумішшю бутану і пропану. Має захист від витоку газу та від неправильної установки балона.

 

 


 Складання приладу: 


1. Переведіть гвинт подачі газу в положення (OFF)- Для цього поверніть ручку подачі газу за годинниковою стрілкою до упору.

2. Візуальним оглядом перевірте стан внутрішнього кільця пальника. Гумове кільце не повинно мати видимих пошкоджень, тріщин та розривів.3. Вимкнення або підключення приладу до газового балона здійснюйте лише на вулиці та вдалині від скупчень людей.

4. Тримайте балон у вертикальному положенні. Направте різьбовий клапан приладу різьбовою частиною до різьбового клапана балона і повертаючи за годинниковою стрілкою, поверніть різьбовий клапан до газового балона. 


Перед з'єднанням газового пальника Пальник газовий WINDPROOF CFMPING STOVE ZT - 203 з газовим балоном, переконайтеся, що різьблення на клапані приладу та балона є бездоганним і має відповідний крок. Слідкуйте за тим, щоб при навертанні прилад не мав перекосів.5. Після з'єднання з газовим балоном обов'язково перевірте місце з'єднання на відсутність витоку газу. Не запалюйте прилад, якщо ви виявили витік (за звуком або запахом газу). НЕ намагайтеся знайти витік газу за допомогою відкритого вогню. Для виявлення витікання використовуйте мильний розчин води.

 

 Експлуатація приладу: 

 

1. Перед запуском приладу встановіть його на рівну горизонтальну поверхню та встановіть упори для посуду в положення, призначене для приготування їжі.


2. Для розпалювання приладу поверніть гвинт подачі газу на % обороту, щоб почати подачу газу і натисніть на кнопку розпалювання пальника до клацання, якщо розпал не відбувся, повторіть операцію.

3. Повертаючи гвинт подач газу, налаштуйте полум'я пальника. Пальник повинен прогрітися, при цьому колір полум'я повинен змінитися з помаранчевого на синій. Повертаючи гвинт подачі газу, відрегулюйте полум'я пальника між слабким і сильним горінням.

 


4. Щоб вимкнути прилад, поверніть гвинт подачі газу за годинниковою стрілкою до упору до повного припинення пальника. Деякі деталі пристрою сильно нагріваються в процесі роботи і можуть залишатися нагрітими ще деякий час після його вимкнення. Щоб уникнути опіків будьте обережні і не торкайтеся до них до повного охолодження.

 

 Характеристики: 

Матеріал: легована сталь
Топливо: бутан (топливо не включене)
Потужність: 2800 Вт
Запалювання: п'єзоелектричний авто-запалювання
Розмір у складеному вигляді: прибл. 100х116 мм (діаметр х висота)
Плита вага: 470 г

Відгуків не знайдено

Швидко та якісно доставляємо

Наша компанія здійснює доставку по всій Україні

Гарантія якості та сервісне обслуговування

Ми пропонуємо тільки ті товари, в яких ми впевнені

Повернення товару протягом 14 днів

У вас є 14 днів, щоб протестувати вашу покупку

Можливо, вас це зацікавить
  • Найпопулярніші
  • Найновіші