Букет квітів ТРОЯНДА (композиція) 30см BEST

9800 грн.
В наявності
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • Гарантія 14 днів
  • Повідомлення по SMS
  • Повернення та обмін
  • Різні способи оплати
  • Найкраща ціна

 Букет квітів ТРОЯНДА 

30см BEST

Переваги

Не потребують догляду. Якщо живі рослини необхідно вирощувати в горщиках із земляною сумішшю або нетривалий час зберігати у вазах з водою, то штучні букети купити і поставити можна в будь-яку порожню декоративну посудину. І надалі, звичайно, ніякого поливу, підживлення, обрізки, обприскування від шкідників/хвороб практикувати немає потреби. Все, що потрібно для догляду за цими декораціями - періодично видаляти з них скупчення пилу.


Всі матеріали, що використовуються для виробництва штучних кольорів, є абсолютно безпечними. Ні малі діти, ні свійські тварини не зможуть завдати шкоди своєму здоров'ю від тактильного контакту з ними або після зняття смакової проби.
Довговічність штучних квітів не йде в жодне порівняння з терміном життя живих прототипів. Наприклад, якщо на ювілей підприємства або загальне свято (14 лютого, 8 березня) закупити штучні букети оптом і презентувати співробітникам, вони не один рік нагадуватимуть їм про вашу увагу.


Букет просочений спеціальним складом, завдяки чому квіти зберігають свою красу і не псуються. У подарунок чи як елемент інтер'єру. Запакований у картонний кейс із прозорою стінкою.

Характеристики


Висота коробки – 40 см.
Висота букета – 30 см.


Відгуків не знайдено

Швидко та якісно доставляємо

Наша компанія здійснює доставку по всій Україні

Гарантія якості та сервісне обслуговування

Ми пропонуємо тільки ті товари, в яких ми впевнені

Повернення товару протягом 14 днів

У вас є 14 днів, щоб протестувати вашу покупку

Можливо, вас це зацікавить
  • Найпопулярніші
  • Найновіші