Автоматичний пророщувач насіння ДоброСад

90700 грн.
В наявності
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • Гарантія 14 днів
  • Повідомлення по SMS
  • Повернення та обмін
  • Різні способи оплати
  • Найкраща ціна

Пророщувач насіння «Добросад» – це домашня гідропонна установка для отримання проростків різних культур.Система дуже проста.У прилад насипають насіння і вже за 12 годин збирають готовий продукт.

Особливою популярністю проростки користується у людей, які практикують сироїдіння та у вегетаріанців.Проте й інші категорії населення захоплюються споживанням мікрозелені, вітграсу, проростків насіння та зерен.Найбільш популярні проростки злакових та бобових.Вони стимулюють відновлювальні процеси в організмі людини, підвищують імунітет, працюють на профілактику серцево-судинних та онко-захворювань.

Речовини, що містяться у цьому ніжному продукті, покращують обмін речовин та спалюють жири.Тому проростки популярні серед бажаючих пострункішати.Можна купити їх у магазині чи супермаркеті за невиправдано високу ціну, але куди приємніше та вигідніше – виростити самому!

Проростки - вітамінна добавка до столу з легкістю заповнює нестачу цінних речовин, які людина недоотримує зі звичайної їжі.

12 головних переваг «ДоброСаду» перед іншими пророщувачами
Універсальність.Прилад можна використовувати для пророщування насіння і зерен різних культур: броколі, цибуля-порей, крес-салат, жито, полба, амарант, пшениця, гірчиця та ін.
Багатозадачність.Можна одночасно пророщувати до 8 видів насіння.
Автоматична підтримка оптимальної для пророщування температури в залежності від пори року: весна/осінь, зима, літо.
Автоматичний полив.Все що потрібно – через день міняти воду в резервуарі.Цикли поливу автоматично регулюються.Перший полив триває 1 хвилину, по 30 секунд відводиться на всі наступні.Зрошення відбувається з інтервалом 15 хвилин.
Відсутність бруду та суєти.Не потрібно ґрунту, підживлення, марлек або змінних елементів.
Тиха робота.Розприскувач усередині пророщувача робить 3 обороти в секунду за годинниковою стрілкою.При цьому пристрій не робить шуму, а звучить, як маленький струмок.
Швидкість.Проростання насіння прискорюється в 1,5 -2 рази, порівняно зі стандартними методами.
Зручність у транспортуванні.Вага апарату лише 2 кг.
Сучасний функціональний дизайн.
Економічність.Прилад споживає мінімальну кількість електроенергії.Витрати становлять 10грн на місяць при використанні у цілодобовому режимі.
Екологічність та легке очищення.Лотки та корпус виготовлені з харчового ЕКО-пластику.Після використання їх достатньо обполоснути під проточною водою.
Автоматичний пророщувач насіння ДоброСад

Відгуків не знайдено

Швидко та якісно доставляємо

Наша компанія здійснює доставку по всій Україні

Гарантія якості та сервісне обслуговування

Ми пропонуємо тільки ті товари, в яких ми впевнені

Повернення товару протягом 14 днів

У вас є 14 днів, щоб протестувати вашу покупку

Можливо, вас це зацікавить
  • Найпопулярніші
  • Найновіші