Автомагнітола MP5 2DIN + GPS

Зв'яжіться з нами за ціною
Немає у наявності
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • Гарантія 14 днів
  • Повідомлення по SMS
  • Повернення та обмін
  • Різні способи оплати
  • Найкраща ціна
У магнітолі вбудований повноцінний GPS навігатор!

Багатофункціональний пристрій типорозміру2DINне може не порадувати наявністю великої кількості корисних функцій та великою для автомагнітоли7” TFTдисплеєм.

Безумовно, набірфункцій входить FM радіоз автопошуком та збереженням у пам'яті великої кількості радіостанцій.Так, що й далекою дорогою ви не залишитеся непоінформованими про останні події в країні та світі.

Можливість підключення Usb та карт пам'яті для відтворення мультимедіа

Улюблену музику є можливості відтворювати за допомогою Usb флешки з пам'ятіmicro SD карти та через Auxроз'єм.Окремої увагизаслуговує на Bluetooth.Підключення телефону через блютуз доповнює вибір треків, що прослуховуються завдяки підключенню до інтернет.При цьому можна за допомогою гучного зв'язку спілкуватися по мобілці або перекачати контакти на автомагнітолу і підтримувати зв'язок через неї.

За бажання, ви маєтеможливість перегляду фотографійта вибору з них фону для екрана пристрою.Їм підтримуються багато популярних відео - форматів, і розвіяти тугу і нудьгу пасажирам у дорозі допоможуть фільми або відеокліпи, що демонструються на чудовому екрані.

Автомагнітола має цілу серію налаштувань, що покращують акустичне оформлення салону.Вони особливо дієві, якщо добору випромінювачів звуку приділено належну увагу та засоби.Можна виділити як високі, так і низькі частоти, відповідно до стилю музики та смаку.Баланс регулюється як між правою та лівою стороною стереозвучання, так між передніми та задніми динаміками.

2-динова автомагнітола з переглядом відео

Численні вбудовані функції

Висока якість звуку та потужність басів у вашій новій автомагнітолі!

Дисплей добре реагує на дотик пальців, не дуже забруднюється в процесі експлуатації.Управління функціями пристрою зручно та продумано.На тильній частині автомагнітоли є всі роз'єми для колонок або підсилювача з савбуфером.

Відтворення музики через Bluetooth та Aux роз'єми

Передача бездротової музики тазвуку через кабель Auxполегшує в кілька разів життя тому, у кого всі треки зберігаються в смартфоні, тільки уявіть.Всі ваші записи миттєво відтворяться в автомобілі і вам для цього не доведеться записувати їх на окремий мультимедійний пристрій.

Бездротовий зв'язокBluetoothможе забезпечити гучномовний зв'язок "hand free" (вільні руки).Вбудований мікрофон та автоакустика підтримують цю функцію.Водій керуватиме автомобілем без перешкод і не відриватиметься від керування машиною.

Камера заднього виду для паркування та перегляду задньої частини дороги

У вашому автомагнітолі, передбачена можливість підключити камеру заднього виду (купити окремо) для паркування та перегляду того, що відбувається на дорозі.Зручно якщо ви паркуєтеся у великому жвавому місті і вам не доведеться виглядати через сидіння, що ж там відбувається.

Габаритні розміри автомобільної магнітоли

Пульт дистанційного керування в комплекті

Зручна система управління медіа контентом магнітоли

Приємного використання!

Автомагнітолу M5P 2DIN + GPS D600

Відгуків не знайдено

Швидко та якісно доставляємо

Наша компанія здійснює доставку по всій Україні

Гарантія якості та сервісне обслуговування

Ми пропонуємо тільки ті товари, в яких ми впевнені

Повернення товару протягом 14 днів

У вас є 14 днів, щоб протестувати вашу покупку

Можливо, вас це зацікавить
  • Найпопулярніші
  • Найновіші