Анти-пісок пляжна підстилка для моря Зелений

13600 грн.
Немає у наявності
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • Гарантія 14 днів
  • Повідомлення по SMS
  • Повернення та обмін
  • Різні способи оплати
  • Найкраща ціна

 Пляжна підстилка 

Анти-пісок

 Переваги 

Розроблене з використанням кількох технологій плетіння Cgear Sand-Free "Quicksand Mat" призначене для пляжу та інших заходів на свіжому повітрі. Пісок падає прямо через килимок і повертається назад. Запатентоване мульти переплетення верств пасток для піску під килимком, забезпечують спокійний день на пляжі, що захищає від піску Пляжне покривало має м'яке зчеплення і поставляється в різних кольорах.


Пляжне покривало, яке пропускає пісок, має гладку верхню поверхню. Розлиті напої, мокра трава і бруд тепер не викликають незручності, оскільки вони проходять майже миттєво через суху поверхню. Не потребує прання пральна машина – просто промийте за допомогою шланга.

Пляжний килимок – самоочищається від піску!
 Два шари переплетених між собою волокон полімеру пропускають пісок крізь себе, і тільки крізь себе, а не назад. Щоправда, користувачі рекомендують постелити зверху рушник або йогівський килимок, оскільки він не зможе їх замінити. Також він не пропускає ультрафіолет, тому сміливо можна сховатися від сонячних променів.


2 на 2 м

Sand-Free Mat зроблений з двох шарів переплетених волокон полімеру (технологія запатентована), які пропускають пісок з поверхні килимка на землю, але не назад

Одним легким рухом твоя підстилка стає чистою від піску! Унікальне багатошарове покривало здатне виштовхувати пісок та частинки землі крізь сітчасті волокна лише вниз. Підстилка чинить опір піску, пилу та бруду, а також може служити укриттям від сонячних променів, оскільки не пропускає до 90% ультрафіолету.

По кутах килимка вшиті металеві кільця, які дозволяють закріпити його на землі за допомогою кілочків.

Жодного машинного прання - просто мийте шлангом.

 Характеристики 

Розмір: 200*200 см

Матеріал: м'який ПВХВідгуків не знайдено

Швидко та якісно доставляємо

Наша компанія здійснює доставку по всій Україні

Гарантія якості та сервісне обслуговування

Ми пропонуємо тільки ті товари, в яких ми впевнені

Повернення товару протягом 14 днів

У вас є 14 днів, щоб протестувати вашу покупку

Можливо, вас це зацікавить
  • Найпопулярніші
  • Найновіші