Анти-пісок пляжна підстилка для моря Фіолетова

Зв'яжіться з нами за ціною
Немає у наявності
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • Гарантія 14 днів
  • Повідомлення по SMS
  • Повернення та обмін
  • Різні способи оплати
  • Найкраща ціна

Анти-пісок Пляжна диво підстилка килимок для моря

Розроблене з використанням кількох технологій плетіння Cgear Sand-Free "Quicksand Mat" призначене для пляжу та інших заходів на свіжому повітрі.Пісок падає прямо через килимок і повертається назад.Запатентоване мульти переплетення верств пасток для піску під килимком, забезпечують спокійний день на пляжі, що захищає від піску Пляжне покривало має м'яке зчеплення і поставляється в різних кольорах.
Пляжне покривало, яке пропускає пісок, має гладку верхню поверхню.Крім його унікальних переваг на пляжі, пляжний килимок має ще багато альтернативних застосувань.Оскільки він виготовлений з еластичних матеріалів, він легко очищається, можна взяти на пікнік у будь-якому місці, відмінно підійде для ігор з дітьми.Розлиті напої, мокра трава та бруд тепер не викликають незручність, оскільки вони проходять майже миттєво через суху поверхню.Не потребує прання у пральній машині – просто промийте за допомогою шланга.


Пляжний килимок – самоочищається від піску!
Матеріал, з якого виготовлений килимок, використовувався у військових цілях.
Всі, мабуть, і не раз помічали, що багато військових розробок через деякий час стають невід'ємним атрибутом у господарстві, це як електроніка, так і різні матеріали.І нарешті дочекалися нового подарунка від військових.Які винайшли килимок CGear Sand-Free Mat купити який потрібно негайно! Два шари переплетених між собою волокон полімеру пропускають пісок крізь себе, і тільки крізь себе, а не назад.Щоправда, користувачі рекомендують постелити зверху рушник або йогівський килимок, оскільки він не зможе їх замінити.Також він не пропускає ультрафіолет, тому сміливо можна сховатися від сонячних променів.
Матеріал, з якого виготовлений килимок використовується в армії США.Але пляжне покривало пропускає пісок купити в Україні не складе труднощів.Винахідники килимка стверджують, що він абсолютно не брудниться, не вбиратиме вологу і ніколи не покриється пліснявою!


Пляжна підстилка, що пропускає пісок
Всім добре відомо, що проблема піщаних пляжів у піску! Він потрапляє будь-куди, і на що завгодно, в їжу, одяг, у всі дірки та щілини, і навіть у плавки.Лягаєш на підстилку і біля тебе піднімається хмара з піску, яку намело чи накидали сусідні дітлахи, які гралися біля тебе, і всі ці піщинки миттю прилипають до твоє мокре й чисте тіло.Пісок може потрапити навіть на зуби))) Але можна з легкістю вирішити цю проблему, лише потрібно пляжне покривало пропускає пісок купити Cgear Sand-Free в нашому магазині.На цьому килимку легко розміститься сім'я з 4 осіб, створений з хитросплетеного матеріалу.Якщо на нього потрапить пісок або рідина, дрібні частинки, то майже миттєво пройде через тканину, а знизу нагору нічого не зможе пробитися.

2 на 2 м

Sand-Free Mat зроблений з двох шарів переплетених волокон полімеру (технологія запатентована), які пропускають пісок з поверхні килимка на землю, але не назад

Одним легким рухом твоя підстилка стає чистою від піску! Унікальне багатошарове покривало здатне виштовхувати пісок та частинки землі крізь сітчасті волокна лише вниз.Підстилка чинить опір піску, пилу та бруду, а також може бути укриттям від сонячних променів, оскільки не пропускає до 90% ультрафіолету.

По кутах килимка вшиті металеві кільця, які дозволяють закріпити його на землі за допомогою кілочків.

Зробіть ваш відпочинок комфортнішим!

Призначений для пляжу та інших заходів на відкритому повітрі.

Пісок падає прямо через Мат і не повертається.

Проливання від напоїв, мокрої трави та бруду не є незручністю, тому що вони проходять прямо через створення сухої поверхні майже миттєво.

Жодного машинного прання - просто мийте шлангом.

Розмір: 200*200 см

Матеріал: м'який ПВХ

Анти-пісок пляжна підстилка для моря

Відгуків не знайдено

Швидко та якісно доставляємо

Наша компанія здійснює доставку по всій Україні

Гарантія якості та сервісне обслуговування

Ми пропонуємо тільки ті товари, в яких ми впевнені

Повернення товару протягом 14 днів

У вас є 14 днів, щоб протестувати вашу покупку

Можливо, вас це зацікавить
  • Найпопулярніші
  • Найновіші